110 000 €
27 €/m²
Property 51904 photo 1
Property 51904 photo 2
Property 51904 photo 3
Property 51904 photo 4
Property 51904 photo 5
Property 51904 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4017 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 210 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43300
  • Εμβαδόν 3484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 390 m
Πωλείται
140 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65485
  • Εμβαδόν 1060 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
102 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48429
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
100 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50361
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
100 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49098
  • Εμβαδόν 2375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
120 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47077
  • Εμβαδόν 10200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
120 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47188
  • Εμβαδόν 1924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1114 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο