93 000 € 85 300 €
63 €/m²
Property 51865 photo 1
Property 51865 photo 2
Property 51865 photo 3
Property 51865 photo 4
Property 51865 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 580 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1346 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51904
  • Εμβαδόν 4017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
86 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50218
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
96 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52490
  • Εμβαδόν 7063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
74 800 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64677
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
120 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44190
  • Εμβαδόν 14144 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36122
  • Εμβαδόν 2445 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4400 m
Πωλείται
128 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42231
  • Εμβαδόν 1034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο