Πωλείται - Διαμέρισμα 99 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
319 900 €
3231 €/m²
Property 51661 photo 1
Property 51661 photo 2
Property 51661 photo 3
Property 51661 photo 4
Property 51661 photo 5
Property 51661 photo 6
Property 51661 photo 7
Property 51661 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 51661
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία