Πωλείται - Διαμέρισμα 120 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 020 000 €
8500 €/m²
Property 51528 photo 1
Property 51528 photo 2
Property 51528 photo 3
Property 51528 photo 4
Property 51528 photo 5
Property 51528 photo 6
Property 51528 photo 7
Property 51528 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 51528
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα

Περιγραφή

Τοποθεσία