Πωλείται - Διαμέρισμα 91 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος Πάφος - κέντρο
235 000 €
2582 €/m²
Property 51525 photo 1
Property 51525 photo 2
Property 51525 photo 3
Property 51525 photo 4
Property 51525 photo 5
Property 51525 photo 6
Property 51525 photo 7
Property 51525 photo 8
Property 51525 photo 9
Property 51525 photo 10
Property 51525 photo 11
Property 51525 photo 12
Property 51525 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 570 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Πωλείται
230 000 € 3484 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55971
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
330 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51114
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52543
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
245 000 € 2207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56912
  • Εμβαδόν 111 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
220 000 € 2291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44804
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
298 000 € 2568 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46089
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
298 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52506
  • Εμβαδόν 233 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
345 000 € 2574 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52058
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
275 000 € 2894 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49671
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
210 000 € 2359 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50921
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο