Πωλείται - Γη 1500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι Ροδιά
159 000 €
106 €/m²
Property 51499 photo 1
Property 51499 photo 2
Property 51499 photo 3
Property 51499 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64066
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
190 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65447
  • Εμβαδόν 1022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
159 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51499
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο