Πωλείται - Διαμέρισμα 108 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Τιμή από 245 000 €
2269 €/m²
Property 51494 photo 1
Property 51494 photo 2
Property 51494 photo 3
Property 51494 photo 4
Property 51494 photo 5
Property 51494 photo 6
Property 51494 photo 7
Property 51494 photo 8
Property 51494 photo 9
Property 51494 photo 10
Property 51494 photo 11
Property 51494 photo 12
Property 51494 photo 13
Property 51494 photo 14
Property 51494 photo 15
Property 51494 photo 16
  • κωδικος αντικειμενου 51494
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 108 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, αποθήκη. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία