400 000 €
26 €/m²
Property 51473 photo 1
Property 51473 photo 2
Property 51473 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 15165 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 900 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56284
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
427 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32314
  • Εμβαδόν 5695 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
350 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26888
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
374 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18420
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο