1 096 000 €
86 €/m²
Property 51472 photo 1
Property 51472 photo 2
Property 51472 photo 3
Property 51472 photo 4
Property 51472 photo 5
Property 51472 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 12735 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 100 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12486
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 070 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59201
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
1 500 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24668
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49742
  • Εμβαδόν 13569 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο