400 000 €
97 €/m²
Property 51471 photo 1
Property 51471 photo 2
Property 51471 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 836 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 10 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4100 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56284
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56387
  • Εμβαδόν 10884 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 284 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
400 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26772
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο