374 000 €
93 €/m²
Property 51459 photo 1
Property 51459 photo 2
Property 51459 photo 3
Property 51459 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4012 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
365 000 € 251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36851
  • Εμβαδόν 1450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52126
  • Εμβαδόν 6161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο