Πωλείται - Διαμέρισμα 118 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
555 000 €
4703 €/m²
Property 51403 photo 1
Property 51403 photo 2
Property 51403 photo 3
Property 51403 photo 4
Property 51403 photo 5
Property 51403 photo 6
Property 51403 photo 7
Property 51403 photo 8
Property 51403 photo 9
Property 51403 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 51403
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Τοποθεσία