200 000 €
86 €/m²
Property 51207 photo 1
Property 51207 photo 2
Property 51207 photo 3
Property 51207 photo 4
Property 51207 photo 5
Property 51207 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2300 μ² στην Κρήτη. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
170 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50162
  • Εμβαδόν 3750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
215 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62926
  • Εμβαδόν 8832 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
270 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46217
  • Εμβαδόν 5340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 824 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
195 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50406
  • Εμβαδόν 9068 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
196 000 € 188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37041
  • Εμβαδόν 1038 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο