Πωλείται - Γη 20000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Χερσόνησος
570 000 €
28 €/m²
Property 51153 photo 1
Property 51153 photo 2
Property 51153 photo 3
Property 51153 photo 4
Property 51153 photo 5
Property 51153 photo 6
Property 51153 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 20000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 4000 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
550 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12564
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
853 000 € 725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63066
  • Εμβαδόν 1175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
853 000 € 813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64552
  • Εμβαδόν 1048 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο