30 000 €
30 €/m²
Property 51119 photo 1
Property 51119 photo 2
Property 51119 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 11400 μ

Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
35 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37154
  • Εμβαδόν 432 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
40 600 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37599
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
30 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56753
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
40 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50374
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5771
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
32 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50827
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30689
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο