240 000 €
30 €/m²
Property 51072 photo 1
Property 51072 photo 2
Property 51072 photo 3
Property 51072 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7800 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 700 μ².

Πωλείται
320 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59200
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46861
  • Εμβαδόν 28576 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
230 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41967
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο