Πωλείται - Γη 30000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Ιεράπετρα
240 000 €
8 €/m²
Property 51038 photo 1
Property 51038 photo 2
Property 51038 photo 3
Property 51038 photo 4
Property 51038 photo 5
Property 51038 photo 6
Property 51038 photo 7
Property 51038 photo 8
Property 51038 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 68 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 30000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39770
  • Εμβαδόν 3455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
240 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51072
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
200 000 € 510 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38572
  • Εμβαδόν 392 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο