32 000 €
85 €/m²
Property 50827 photo 1
Property 50827 photo 2
Property 50827 photo 3
Property 50827 photo 4
Property 50827 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 17000 μ

Πωλείται
30 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56753
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37928
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19600 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38008
  • Εμβαδόν 915 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9200 m
Πωλείται
26 700 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47346
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5771
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
45 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43314
  • Εμβαδόν 735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
30 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51119
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο