Property 50803 photo 1
Property 50803 photo 2
Property 50803 photo 3
Property 50803 photo 4
Property 50803 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
55 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63352
  • Εμβαδόν 730 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
120 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65362
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
78 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65261
  • Εμβαδόν 503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
350 000 € 221 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64295
  • Εμβαδόν 1580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο