Κατόπιν ζήτησης
Property 50801 photo 1
Property 50801 photo 2
Property 50801 photo 3
Property 50801 photo 4
Property 50801 photo 5
Property 50801 photo 6
Property 50801 photo 7
Property 50801 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 6
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5000 μ² στην Κρήτη. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
320 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63746
  • Εμβαδόν 2610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1280 m
Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
853 000 € 813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64552
  • Εμβαδόν 1048 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
449 000 € 271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65403
  • Εμβαδόν 1654 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
350 000 € 221 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64295
  • Εμβαδόν 1580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο