400 000 €
72 €/m²
Property 50674 photo 1
Property 50674 photo 2
Property 50674 photo 3
Property 50674 photo 4
Property 50674 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 750 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Πωλείται
427 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26976
  • Εμβαδόν 9848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
350 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60247
  • Εμβαδόν 5826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 846 m
Πωλείται
587 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44257
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
400 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16786
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
374 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50665
  • Εμβαδόν 11228 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 731 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56387
  • Εμβαδόν 10884 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 284 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο