200 000 €
40 €/m²
Property 50672 photo 1
Property 50672 photo 2
Property 50672 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38127
  • Εμβαδόν 5900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m
Πωλείται
278 000 € 351 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50170
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47196
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²
Πωλείται
192 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40278
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο