270 000 €
56 €/m²
Property 50667 photo 1
Property 50667 photo 2
Property 50667 photo 3
Property 50667 photo 4
Property 50667 photo 5
Property 50667 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 58 χλμ

Πωλείται
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38798
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
300 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44360
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
235 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52112
  • Εμβαδόν 5321 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο