374 000 €
33 €/m²
Property 50665 photo 1
Property 50665 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 731 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11228 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38798
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
320 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59200
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
400 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51473
  • Εμβαδόν 15165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
320 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35606
  • Εμβαδόν 12728 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
342 000 € 249 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52320
  • Εμβαδόν 1372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο