Πωλείται - Διαμέρισμα 100 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
650 000 €
6500 €/m²
Property 50617 photo 1
Property 50617 photo 2
Property 50617 photo 3
Property 50617 photo 4
Property 50617 photo 5
Property 50617 photo 6
Property 50617 photo 7
Property 50617 photo 8
Property 50617 photo 9
Property 50617 photo 10
Property 50617 photo 11
Property 50617 photo 12
Property 50617 photo 13
Property 50617 photo 14
Property 50617 photo 15
Property 50617 photo 16
Property 50617 photo 17
Property 50617 photo 18
Property 50617 photo 19
Property 50617 photo 20
  • κωδικος αντικειμενου 50617
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία