35 000 €
132 €/m²
Property 50607 photo 1
Property 50607 photo 2
Property 50607 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1900 μ

Πωλείται
35 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50607
  • Εμβαδόν 264 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
40 600 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37599
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
50 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39460
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
44 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65912
  • Εμβαδόν 1255 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
48 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34180
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38008
  • Εμβαδόν 915 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9200 m
Πωλείται
50 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56864
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
49 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48833
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
42 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65911
  • Εμβαδόν 1188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο