480 000 €
1263 €/m²
Property 50582 photo 1
Property 50582 photo 2
Property 50582 photo 3
Property 50582 photo 4
Property 50582 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Πωλείται
390 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36021
  • Εμβαδόν 18865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52598
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
427 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26976
  • Εμβαδόν 9848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο