1 200 000 €
36 €/m²
Property 50581 photo 1
Property 50581 photo 2
Property 50581 photo 3
Property 50581 photo 4
Property 50581 photo 5
Property 50581 photo 6
Property 50581 photo 7
Property 50581 photo 8
Property 50581 photo 9
Property 50581 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,002
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 58 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 32687 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1700 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 060 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41899
  • Εμβαδόν 86000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24953
  • Εμβαδόν 26001 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
1 500 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62446
  • Εμβαδόν 150000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 100 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12486
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 700 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30474
  • Εμβαδόν 29063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο