Κατόπιν ζήτησης
Property 50579 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 27 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 90000 μ² στην Κρήτη. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63269
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
590 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65038
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m
Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
267 000 € 517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64828
  • Εμβαδόν 516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο