Πωλείται - Διαμέρισμα 70 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
246 000 €
3514 €/m²
Property 50453 photo 1
Property 50453 photo 2
Property 50453 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 50453
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: Ισόγειο
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ