40 000 €
80 €/m²
Property 50374 photo 1
Property 50374 photo 2
Property 50374 photo 3
Property 50374 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 22000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 100 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Προτείνεται προς πώληση οικόπεδο 400τμ στο Ηράκλειο Κρήτης δίπλα στο χωριό Αυγενική.

Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37927
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
50 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39460
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32791
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 520 m
Πωλείται
50 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34571
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37928
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19600 m
Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
48 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34136
  • Εμβαδόν 416 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
48 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34180
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο