50 000 €
14 €/m²
Property 50364 photo 1
Property 50364 photo 2
Property 50364 photo 3
Property 50364 photo 4
Property 50364 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 25000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3500 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Προτείνεται προς πώληση οικόπεδο 3500τμ δίπλα στο χωριό Αυγενική.

Πωλείται
70 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30724
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
60 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62188
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32791
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 520 m
Πωλείται
50 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37925
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26770
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52084
  • Εμβαδόν 243 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
65 000 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56375
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56754
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
65 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36882
  • Εμβαδόν 5235 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο