214 000 €
48 €/m²
Property 50338 photo 1
Property 50338 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4423 μ² στην Κρήτη. Βρίσκεται σε διαδικασία ένταξης στο σχέδιο πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
200 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51207
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46788
  • Εμβαδόν 1451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
210 000 € 161 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42952
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο