216 000 € 185 000 €
102 €/m²
Property 50298 photo 1
Property 50298 photo 2
Property 50298 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1800 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Location: Avgeniki, Heraklio

Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39770
  • Εμβαδόν 3455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
180 000 € 243 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44617
  • Εμβαδόν 740 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51006
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο