Πωλείται - Γη 2500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι
500 000 €
200 €/m²
Property 50157 photo 1
Property 50157 photo 2
Property 50157 photo 3
Property 50157 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
680 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26886
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
695 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57192
  • Εμβαδόν 3518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
500 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44016
  • Εμβαδόν 19280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
477 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32758
  • Εμβαδόν 955 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
427 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26976
  • Εμβαδόν 9848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο