Property 50113 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 250 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 100 μ².

Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56612
  • Εμβαδόν 6350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
195 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50406
  • Εμβαδόν 9068 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
246 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52108
  • Εμβαδόν 2615 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 583 m
Πωλείται
267 000 € 356 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50514
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο