Πωλείται - Γη 12400 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Τύλισος
1 100 000 €
88 €/m²
Property 50051 photo 1
Property 50051 photo 2
Property 50051 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5,3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 12400 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 258 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 12400M2 ΣΤΗΝ ΤΥΛΛΗΣΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ

Τοποθεσία