260 000 € 180 000 €
357 €/m²
Property 5000 photo 1
Property 5000 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 504 μ² στην Αθήνα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
300 000 € 296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21330
  • Εμβαδόν 1012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
300 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62005
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
320 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37930
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο