1 180 000 € 1 067 000 €
78 €/m²
Property 49742 photo 1
Property 49742 photo 2
Property 49742 photo 3
Property 49742 photo 4
Property 49742 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13569 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32623
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 000 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34287
  • Εμβαδόν 89000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49742
  • Εμβαδόν 13569 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Πωλείται
1 060 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41899
  • Εμβαδόν 86000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
1 280 000 € 527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40583
  • Εμβαδόν 2425 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο