107 000 €
34 €/m²
Property 49741 photo 1
Property 49741 photo 2
Property 49741 photo 3
Property 49741 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1000 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3137 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 52550
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
130 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59114
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
95 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43342
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1010 m
Πωλείται
86 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50218
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
100 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50361
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
109 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44731
  • Εμβαδόν 1344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο