Πωλείται - Διαμέρισμα 124 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
530 622 €
4279 €/m²
Property 49738 photo 1
Property 49738 photo 2
Property 49738 photo 3
Property 49738 photo 4
Property 49738 photo 5
Property 49738 photo 6
Property 49738 photo 7
Property 49738 photo 8
Property 49738 photo 9
Property 49738 photo 10
Property 49738 photo 11
Property 49738 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 124 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, αποθήκη. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία