800 000 €
2279 €/m²
Property 49573 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 351 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 210 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Πανόραμα Βούλας.

Πωλείται
650 000 € 1070 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48584
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 180 000 € 1815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62700
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14500 m
Πωλείται
1 000 000 € 1379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35109
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 150 000 € 1051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33226
  • Εμβαδόν 1094 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
960 000 € 1097 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62716
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13800 m
Πωλείται
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5797
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
750 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5936
  • Εμβαδόν 329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο