Πωλείται - Διαμέρισμα 166 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Γερμασόγεια
590 000 €
3554 €/m²
Property 49563 photo 1
Property 49563 photo 2
Property 49563 photo 3
Property 49563 photo 4
Property 49563 photo 5
Property 49563 photo 6
Property 49563 photo 7
Property 49563 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 166 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, 2 μπάνια με ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη. Το ακίνητο διαθέτει roof garden. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία