Πωλείται - Διαμέρισμα 94 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
600 000 €
6383 €/m²
Property 49491 photo 1
Property 49491 photo 2
Property 49491 photo 3
Property 49491 photo 4
Property 49491 photo 5
Property 49491 photo 6
Property 49491 photo 7
Property 49491 photo 8
Property 49491 photo 9
Property 49491 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 49491
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 94 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, αποθήκη. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία