850 000 €
1057 €/m²
Property 4943 photo 1
Property 4943 photo 2
Property 4943 photo 3
Property 4943 photo 4
Property 4943 photo 5
Property 4943 photo 6
Property 4943 photo 7
Property 4943 photo 8
Property 4943 photo 9
Property 4943 photo 10
Property 4943 photo 11
Property 4943 photo 12
Property 4943 photo 13
Property 4943 photo 14
Property 4943 photo 15
Property 4943 photo 16
Property 4943 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Πωλείται
800 000 € 871 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35801
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
960 000 € 1411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43362
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 070 000 € 2341 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14855
  • Εμβαδόν 457 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
890 000 € 1207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20539
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
950 000 € 3006 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56358
  • Εμβαδόν 316 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
800 000 € 1156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33981
  • Εμβαδόν 692 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
695 000 € 4064 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33171
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42118
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60937
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο