Πωλείται - Διαμέρισμα 162 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος Πάφος - κέντρο
Τιμή από 405 000 €
2500 €/m²
Property 49364 photo 1
Property 49364 photo 2
Property 49364 photo 3
Property 49364 photo 4
Property 49364 photo 5
Property 49364 photo 6
Property 49364 photo 7
Property 49364 photo 8
Property 49364 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 162 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία