400 000 € 320 000 €
80 €/m²
Property 49171 photo 1
Property 49171 photo 2
Property 49171 photo 3
Property 49171 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Δυνατότητα δόμησης: 186τμ και επιπλέον υπόγειο και πατάρι. Δεδομένου του ότι είναι επικλινές το έδαφος τα υπόγεια μπορούν να μετατραπούν σε ισόγειο.

Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
360 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41187
  • Εμβαδόν 14565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
330 000 € 202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54425
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38250
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
374 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50665
  • Εμβαδόν 11228 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 731 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο