Property 49129 photo 1
Property 49129 photo 2
Property 49129 photo 3
Property 49129 photo 4
Property 49129 photo 5
Property 49129 photo 6
Property 49129 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1965
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται τετραώροφο κτίριο συνολικής επιφάνειας 492 τ.μ στην περιοχή του Αγίου Ελευθερίου.

Το κτίριο αποτελείται από 4 ορόφους:

Ο κάθε όροφος αποτελείται από διαμερίσματα 119τ.μ.( δύο υπνοδωματια ένα σαλόνι μία κουζίνα και ένα μπάνιο).

 

Το κτίριο βρίσκεται στην περιοχή του Αγίου Ελευθερίου

Πωλείται
770 000 € 1837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65844
  • Εμβαδόν 419 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
800 000 € 871 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35801
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
985 000 € 1970 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58168
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
850 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36233
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24415
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 200 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42118
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
960 000 € 1411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43362
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
960 000 € 1399 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60875
  • Εμβαδόν 686 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 560 m
Πωλείται
920 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49129
  • Εμβαδόν 492 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο