2 200 000 €
6769 €/m²
Property 49126 photo 1
Property 49126 photo 2
Property 49126 photo 3
Property 49126 photo 4
Property 49126 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 2,73%
  • Έτος κατασκευής: 1930
  • Απόσταση από θάλασσα: 8500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση κτίριο 325 τ.μ στην περιοχή Πλάκα - Σύνταγμα.

Το αντικείμενο αποτελείται από:
Υπόγειο - κατάστημα 70 τ.μ.
Ισόγειο - κατάστημα 112 τ.μ.
Πρώτος  όροφος - διαμέρισμα 115 τ.μ.
Δεύτερος όροφος  - διαμέρισμα 28 τ.μ.

Το ακίνητο, λόγω της καλής του θέσης, θα αποφέρει στον ιδιοκτήτη υψηλό και σταθερό εισόδημα.

Τοποθεσία