420 000 €
3021 €/m²
Property 49102 photo 1
Property 49102 photo 2
Property 49102 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 2,1
  • Απόσταση από θάλασσα: 8500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 139 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 292 μ².

Πωλείται
400 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32656
  • Εμβαδόν 2305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
460 000 € 1602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48674
  • Εμβαδόν 287 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
535 000 € 652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34164
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
500 000 € 3401 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6655
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
475 000 € 1096 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11178
  • Εμβαδόν 433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο